Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02-04-2008, 09:59 AM   #12 (permalink)
hayalayaz
Guest

Standart Ynt: Uykunuzda Meleklerle Çalışın

gece yatmadan önce, meditasyonumu yaptım, olumlamayı söyledim..tüm meleklerden zihnimi meşgul eden konuyla ilgili kişileri rüyamda görmek istediğimi söyledim..kelimenin tam anlamıyla horul horul uyudum..rüyamda ilgili herkesi gördüm..ve onların beni irite ederek kendimi kapatmama neden olan hareketlerini ve sözlerinide anladım/ hatırladım...sabahleyin uyandığımda neşeli ve dinçtim..eh bu kadar derin ve güzel bir uykudan sonra başka bir şey olamazdı zaten..

özlemciğim..bu tür çalışmaları ilk defa yapıyorsan, yaşadığın durum normal, ilk seferlerde acaba ne olacak tutumu vardır hep yaşadık..ama bu niyetleri yapıp beklentiye girmeden, uyursak, uykumuz bölünmeden, ve beklediğimiz cevapları alarak uyanıyoruz..genelde "ama ben bir şey düşünmedimki " oluyor cevabımız, ilerleyen zamanlarda fark ediliyor "acaba ne olacak tutumuyla yattığımız. çünkü zihnimiz burada ismini anmak istemediğimiz varlık hikayeleri, ve korku senaryolarıyla dolu ".bu şekilde niyet edip yatmaya devam et, zihnin korkulacak bir şey olmadığını kavradığı zaman, kaliteli uykularda şifayı ve verilen cevapları net bir şekilde deneyimleyeceğini göreceksin..
saygılı sevgiler