Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13-03-2007, 05:49 PM   #13 (permalink)
turgay0101
Üsteğmen

Tesekkür: 0
109 Mesajinıza toplam 328 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
turgay0101 is an unknown quantity at this point
Standart Yeni Halinizi Nerelerde Deneyebilirsiniz?

bende ki değişim hızla sürüyor daha önceleri üniversitede söz hakkı almayan ben şimdi her derse konuşup rahatlıkla konuşabiliyorum geçen de hoca dersi anlattı ve biri özetlesin dedi kimse yeltenmedi hoca da arkamdaki birini işaret etti ben de kendimi denemeye o kadar istekliydim ki hemen atıldım ve dersi özetledid sınıfta ilk defa bu kadar uzun konuşma yaptım kendimden örnekler verdim bu benim ve benim gibiler için inanılmaz bir ilerlemedir gelişimim gün be gün artıyor artık bazen kendime şaşıyorum inanılmaz kararlar veriyorum şu an da bazı düşüncelerimö davranışa dönüşme aşamasında mesala geçende hoşlandığım kızın yanına gidip ona söylemeği o kadar çok arzuladım ama daha önce onun yanından geçme düşüncesi bile beni heyecanlandırıyordu ama gidip rahatça düşüncelerimi ifade arzusu doğdu ama şimdi gidip konuşma imkanım varken ben konuşmadım çünkü hayatında biri olduğun öğrendim ve konuşmanın gayriahlaki olduğunu düşündüm o an ama şimdi içimde inanılmaz güven var ne olursa olsun konuşma isteği bakalım bu yeni beni ne kadar tutabilecem