Tekil Mesaj gösterimi
Alt 31-03-2008, 11:34 PM   #4 (permalink)
Pamukk
Binbaşı

Pamukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,766
1,176 Mesajinıza toplam 8,428 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Pamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud of
Standart Ynt: Bilinçaltı rüyaları

ben de 1 haftadır dinliyorum ve her gece film gibi rüyalar görüyorum,her rüyamda mutlaka rüyamı bana hatırlatan bende iz bırakan simgeler oluyor,hatta dun gece manolya ağaçlarının,çiçeklerinin arasından yürüdüm,yerler bile manolya kaplıydı,onun limon kokusunu rüyamda hissettim.Dün geceden aklımda kalan başka bir simge de çanta,büyük büyük çantaları koluma takıp takıp cıkardım..Daha onceki gecelerde beyaz bir pantolon vardı üstümde ayağımda da coraplar ,terlik giymişim ve sokakta oyle corapla geziyorum ama hiç utanmıyorum cok komikti cok salakca geliyor dusununce..hatırlıyorum en buyuk kabusum işe veya okula gitmek için sokağa cıkıyorum ama pijamamla cıkmışım veya corapla,ayakkabısız,yıllarca hep bunu gorur dururdum ve beni inaılmaz utandırırdı biranonce eve donmek isterdim ama donemezdim.her sabah kalkınca ruyaların tabirlerine bakyorum ınternetten ama baen kısıtlı oluyor herseyin açıklması olmuyor..Ama rüya gormeyi çok seviyorum ve kendi hayalgucume bazen inanamıyorum şoke ediyor beni sabah kalkınca
Bugün,var olan her şeye karşı nazik ve sevecen ol.

Sabah ve akşam ellerin dua pozisyonundayken yukarıdaki kelimeleri tekrar et ve Reikinin senin ruhuna ve bedenine şifa getirmesi için dua et.
-- Dr.Mikao Usui --
Pamukk isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla