Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30-03-2008, 09:11 PM   #16 (permalink)
keops
Moderator
Abdullah Canıtez

keops - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 154
290 Mesajinıza toplam 2,351 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
keops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of light
Standart Ynt: Telepati Hakkında

Alıntı:
Çiğdem Çelikbudak Nickli Üyeden Alıntı
Herkese merhaba,
telepati konusu son günlerde ilgimi çekiyor ve bu konuda özellikle şunu merak ediyorum. Benim hoşlandıgım biri var, onunda benden hoşlandıgını ama başlangıcta yanlıs davrandıgım için onun kendisini geri çektiğini biliyorum. Bu kişinin beynindeki düşünceleri telepati yoluyla değiştirmem onunla sürekli telepati kurmaya çalışıp hakkımdaki önyargılarını ya da kaçmasına neden olan seyleri düşüncelerinden temizleyebilir miyim? böyle bir sey mümkünmüdür.
Yoksa ben telepati bilimini yanlış mı yorumladım ne dersiniz... Yani sanki onunla telepati yoluyla konusup yüzüne söyleyemediklerimi bu yolla söyleyip kendimi aklayabilirmiyim ya da bana karsı tavırlarının yönünü değiştirmesi için onu bu yolla ikna edebilirmiyim merak ettim. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler..
evet bu mümkün...
amargi hillierin kitabını al orada gerekli teknik bilgi var
uzaktan etkilieme yöntemlerine yer vermiş
kitabın adı beynin gizli güçleri
biraz fazla pratik yapman gerekebilir
keyifli okumalar
keops isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla