Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29-03-2008, 10:42 PM   #2 (permalink)
comte
Moderator

Tesekkür: 3,394
828 Mesajinıza toplam 4,500 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
comte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond repute
Standart TELKİNLERİN TEKNİKSEL ÖZELLİKLERİ HAKKINDA

İyi günler Atakan Bey. Çok teşekkür ediyorum bölye bi çalışma için. Teknolojinin nimetlerinden de bu sayede faydalanmış oluyoruz. İşte yeni nesil Kişisel Gelişim. Benim sormak istediğim bir konu var. Bu kayıtlar nasıl yapılıyor? Yani bu müziklerin içindeki kayıtları insanın anlaması mümkün müdür. Şunun için soruyorum. Bunu Kötü amaçlı kullananlar olabilir. Belki de dinlediğimiz mp3 lerin içinde bir çok telkin bulunuyor. Ama biz bunmu anlayamıyoruz.Bu aslında tehlikeli de bir durum. Bir de bu mp3 leri telefona yükleyerek dinliyorum ama telefonun sesi az çıktığı için sesini yükseltip daha sonra telefona atıyorum. Teknik bilgim olmadığı için, ya telkinlerde bir bozuklluk veya bir değişme olursa diye düşünmekten de kendimi alamıyorum. Acaba yükselttim ama telkinlerde bir bozulma oldu da boşuna mı dinlliyorum diye. Bu konuda bir açıklama yaparsanız sevinirim.
comte isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla