Tekil Mesaj gösterimi
Alt 26-03-2008, 06:40 PM   #19 (permalink)
Pamukk
Binbaşı

Pamukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,766
1,176 Mesajinıza toplam 8,428 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Pamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud of
Standart Ynt: Telkinleri Deneyenlerin Bir Kısmının Yorumları

Telkinleri 2 gundur dinliyorum,bu 3.gunum..İlk iki gun cok feci başağrısı çektim ve mide bulantısı da vardı..Kafam ağır bir gülle gibiydi,ilaç almış gibi dolaşıyordum evin içinde..Ama arkadaşlar ilk dinlediğim gün de dahil olmak üzere kendimde değişimin başladığını farkettim..Yaklaşık 2 aydır evden dışarı çıkmıyordum,hatta odamdan..Kendim için tek pozitif şey yapmıyordum,havaların düzelmeye başlaması veya baharın geliyor olması beni ilgilendirmiyordu..Bahar mutlu mesut hayat gecirenlere geliyordu diye düşünüyordum ,bana neydi..Bugun ilk defa dışarı cıktım kendim.Ve dışarıda minibüse yürürken şunu düşündüm içimden
''Denemediğim şey kalmamıştı..Kişisel gelişim kitapları,%100 düşünce gucu ve secret kaç kere okudun..kaç antidepresan denedin,(hatta bu ilaçların saç dökülme gibi etkileri olunca bırakıp bitkisel sakinleştiriciye geçtim,ayrıca üzüntüden kilo kayıpları ve ülser..)işinden istifa ettin kurtulmak için..Doktora gitmek dışında herşey..şimdi anlıyorum ki tüm denediğim şeylere kendimi zoruluyormuşum,bilincim kabul etmediği için hiçbir işe yaramıyordu..İhtiyacım olan şey bilinçaltıma hitap edecek,beni şartlandıracak telkinlermiş..Yani yüzeye değil,alt yapıya hitap etmek...O yüzden şimdi yakaladığım bu şansa sonuna kadar asılacağım..Hayatım boyunca bırakmayacağım..Çünkü telkinlerin etkilerini ispat olarak kendide görmeye başladım..O kadar şeyin bana yapamadığını..''

Arkadaşlar dün telkinlerin 2.günüydü ve ben 1 ay önce iş görüşmesine gitmiştim 3 hafta içinde haber veririz demişlerdi fakat 1 ay gecmesine ragmen tek ses yoktu..Bir anda karar aldım ve insan kaynaklarından gorusme yaptıgım kişiyi aradım..Bana olumlu olmasını umdugunu ve haber beklememi söyledi..İçim rahatlamıştı..Önemli olan işe alınıp alınmamam değildi..Önemli olan kangerene dönüşen içimde takıntı yaptıgım seyleri netleştirmek için karar almam ve aramamdı..Belki birçok insana küçük gözükebilecek bu olay benim için bir gelişme.

1)Düşünmemem gereken bana travma yaratmış olayları ve bazı kişiler telkinler boyunca ve dinlemediğim zamanlarda neredeyse hiç aklıma gelmiyor..Hatta gece rüyalarımda görür ve Allaha yalvarırdım beni rahat bırakmaları için uyumak için..
2)Takıntılarım azalıyor gibi,amaan bana ne kendileri kaybeder kısmet değilmiş gibi şeyler düşünmeye başladım..
3)Sevilebilecek bir insan oldugumun tekrar farkına varmaya başlıyorum
4)Göz teması kuruyorum bugun dışarıda farkettim
5)Daha dik yurumeye başladıgımı farkettim,bu duruş bozuklukları yuzunden senelerdir boyun ve sırt agrılarından bıkmıştım..
6)2 gun boyunca yaşadıgım başağarıları bugun kesildi,leyla gibi değilim bu 3.gün..

Şimdi diyorum ki :Bu telkinleri hayatta bırakmayacağım!!Tek kurtuluşum bunlar..Nazar değmesinne olur hep böyle iyiye gitmek istiyorum ,şükrediyorum...
Bugün,var olan her şeye karşı nazik ve sevecen ol.

Sabah ve akşam ellerin dua pozisyonundayken yukarıdaki kelimeleri tekrar et ve Reikinin senin ruhuna ve bedenine şifa getirmesi için dua et.
-- Dr.Mikao Usui --
Pamukk isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla