Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25-03-2008, 02:55 AM   #40 (permalink)
mavidag
Teğmen

mavidag - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3
22 Mesajinıza toplam 89 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mavidag is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: burre'ye gidelim

Rüyalarımı yazmaya başladıkdan sonra farkettim ki, çok fazla mutfakta geçen sahneler var rüyalarımda..hemen her akşam yada bir gün arayla..ya mutfaktayım,yada mutfak objeleri, çatal kaşık,çekmece,ne bileyim tabak vs..bunlar var..genelde tanıdığım mutfaklar..şimdiki evimin,daha önce yaşadığım bir evin,çok nadiren tanımadığım bir mutfak ...ama mutfak..çok tuhafıma gitti..belki bir haftadır yazıyorum rüyalarımı ilgimi çekti bu ayrıntı..
acaba insan benim gibi,ömrü boyunca hep kilo derdinde olup rejim yapınca mutfak mı kazınıyor bilinçaltına..
sayılar da çok fazla..yada rüya bir şey renkli bunu uyandığımda net hatırlıyorum..diyelim yeşil yada krem kıyafet..beyaz tabak..bu şekilde belli bir şeyin ayrıntısını iyi hatırlamış oluyorum..birde çiçeklerim olur mutfak kadar olmasa da..yazmaya başladığımdan beri rüyalarımı daha iyi hatırlaıyorum..bazen gün ortasında bile aklıma geliyor aaa ben şunu görmüştüm diye...eskiden böyle olmazdı..ya çok etkilenmiş olurdum hatırlardım yada hiç hatırlamazdım..
uykum kaçtı,aklıma rüyalar geldi yazayım dedim..uykularım çok bozuk ne olacak bilmem..telkinlerin dalgalnması bitmiyor bende..bugün gene dinlemedim bu yüzden..birden içime sıkıntı çöktü,nerdeyse imdat imdat diye bağırdım içimden..nerdeyse değil bağırdım resmen..sonra kalkıp oturdum bende..
spora başlamalıyım iyi gelir eminim..

olumlu düşünme bunu ne kadar başarıyorum bilmem..arada böyle yine kasvetlenince endişeye kapılıyorum ama ,zamanla olucak ,yılların kalıplaşmış alışkanlık ve düşüncelerini değiştirmek pat diye olmaz biliyorum ,sabırsızım dedim ya,hemen olsun başladığım..hemen sonuç alayım...
dışarda korkunç bir yağmur var..

en hoşuma giden değişim bende; zihinde canlandırma yapıyoruz ya,hayallerimiizi önceliklerine göre tabi imgeleme yapmaya çalışıyorum..bu çalışmayı yapmaya başladım ne zamandır..düşünceler organize oluyor sanki..aklıma gelen herhangi bir düşünce,yada başıboş hayaller diyorum ben, olduğunda şimdi bunu düşünmek bana ne kazandırıyorki niye bunu düşünüyorum diyerek lüzümsuz düşünceleri atmaya başladım..
yazımı okuyan bişeyler anlar mı bilmiyorum,karışık oldu biraz..gece 3 de ancak bu kadar oluyor...

neyse şimdilik hoşçakalın
mavidag isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla