Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24-03-2008, 08:57 PM   #26 (permalink)
duru79
Yüzbaşı

duru79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,619
358 Mesajinıza toplam 2,162 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
duru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of light
Standart Ynt: "Şu anda neredeyim ve nerede olmak istiyorum?

Sevgili merto her isteğimiz için zaman koyabilirmiyiz?Mesela diyelim 8 kilo fazlalığımız var ve ben temmuz ayında 60 kilo olucam diyebilirmiyiz?Bu arada bu hedefinize ulaşabldiniz mi?
Alıntı:
Merto Nickli Üyeden Alıntı
<center></center> Hayaller hedeflere dönüşmedikçe her zaman hayal olarak kalırlar......

Evet arkadaşlar hemen hepimiz kişisel gelişimimize katkı sağlamak ve gelişmek hatta değişmek için buradayız...
Hepimizin yapmak istedikleri var, yaşamak istediğimiz hayatlar var yani hedeflerimiz var...
Yanısıra hayallerimizde var, hemde çok güzel hayaller ve bizi motive eden hayaller....
Bu hayaller şimdilik çok uzakta görünse bile bazen içimizden bir ses ona ulaşmak için şansımız olduğunu ve
devam etmemiz gerektiğini söylüyor, ve doğruda söylüyor....
Çünkü şu andaki küçük hedeflerimiz bizi bu hayallere taşıyacak, bu hedeflerle somut sonuçlar alacağız...

Bu başlık altında kendimize küçük hedefler koyalım, ulaşmak için birbirimizi destekleyelim,
güçlü yanlarımıza odaklanalım..

Ve bu hedefler için attığımız küçük adımları paylaşalım, birlikte kutlayalım...

Örneğin benimki;
" Mart ayının sonuna kadar ...... konusundaki eğitimimi bitirip insanlara faydalı olmak
ve bu işten aylık en az 3000 ytl kazanmak istiyorum..."
bu nihai hedefe doğru ilk hedefim : Eğitimleri kaçırmadan bol egzersiz yapmak....

Düşünmek bile heyecanlandırıyor.... wave

Bu hedefler herşey olabilir yeterki kendinize göre;
1. Net olmalı ( ......... konusundaki eğitimimi bitirip insanlara faydalı olmak ....)
2. Gerçekleştirilebilir olmalı (...örnekleri var çevremde bunu başarmış....)
3. Ölçülebilir olmalı (...aylık en az 3000 ytl ...)
4. Zamanla ayarlı olmalı (...Mart ayının sonuna kadar ...)
5. Vizyonunuza uygun olmalı (...bence bana uygun, hayat tarzıma beklentilerime, hayallerime uyumlu :...)

Evet sıradaki cesur ve hedefleri olan arkadaşlar lütfen..... :)
duru79 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla