Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24-03-2008, 04:29 PM   #4 (permalink)
hayalayaz
Guest

Standart Ynt: Affetme ve Sevgi Meditasyonu

ikinize birden cevap vereyim..
evet işe yarıyor..affettiğim kişiye birden bire sınırsız sevgi geliştirmedim.ama artık birlikte yaşadığımız olumsuzlukları düşünüp üzülmüyorum..aa, evet etkileniyorlar..ben onları affettiğimden beri..ölümcül enerji yaymadığım için..önceleri bu değişik enerjiyi algılayıp dumur vaziyette ne yapacaklarını bilemediler..sonradan artık onları çin işkencesiyle öldürmeyip süründürmekten vazgeçtiğime kanaat getirip, tekrar bana yaklaşmak istediler..bende affetmeyi hafıza kaybıyla karıştırmadığım için..bir çoğuyla birlikte olmadım..ama içlerinden bazılarıyla DENGELİ ilişkiler sürdürüyorum..

bu meditasyonlarla..sadece biz değişiyoruz..onlarda bizdeki değişikliği algılayarak değişiyor..veya değişmiyor..ama değişmeyenleri yanımızda tutmak zorunda değiliz..onları oldukları gibi kabul edip..hayatımızdan çıkarıyoruz..yan yana yaşasak bile, hayatımızda olmuyorlar..ve bizi etkileyemiyorlar..bu çalışmalar tamamen bizim kendimize yönelik çalışmalar..bizim içsel huzurumuzu stabilize ediyorlar..biz değiştiğimiz için ..çevremiz doğal olarak değişiyor..lafı çok mu dolandırdım..daha afyonum patlamadı.. kahvemi içiyorum..anlatamadıysam sizin yazdığınız mesajlara bir kere daha bakarım.. hepinize saygılı sevgiler