Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13-04-2009, 02:36 PM   #10 (permalink)
sanemce
Moderator

sanemce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 16,247
1,756 Mesajinıza toplam 14,576 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond repute
Standart Cevap: sosyal fobi ye elveda.

Alıntı:
nevresim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bugünde içimdekileri yazayım tamamen rahat biri olmak istiyorum bunu herşeyden çok istiyorum.kimsenin yanında utanmamak rahat olmak.ve bu sürecinçok çabuk olmasını istiyorum.çok seneler geçti mutsuz artık en kısa zamanda çok iyi olmak istiorum.buna inancım var...(bu inancın bende oluşması bile büyük gelişme:))
merhaba nevresim

günlüğün hayırlı olsun. güzel haberlerle dolmasını diliyorum..

canım bazen içinde bulunduğumuz koşullar nedeniyle ruh halimizi pozitif ifade edemeyebiliyoruz.
hayattan çok şey istemiyoruz aslında. hak ettiklerimizi istiyoruz ve herşeyin en güzeline layığız super

ancak ifade ederken "istiyorum" dersek, hep isteriz ve gerçekleşmesini bekler dururuz. çünkü istiyorumun içinde dilek varken biraz da inançsızlık barındırıyor..

paylaşılmış çok güzel olumlamalarımız var.
görmüşsündür mutlaka ama, ben yine de linkini vereyim.

Olumlamalar - Hayatım Değişti Telkinli Cd'leri

olumlama yaparken "ben mutluyum, huzurluyum" demekte zorlandığımız zamanlar olabiliyor.

"mutlu olacağıma inanıyorum" evet ama ne zaman mutlu olacağım?

"mutlu ve huzurlu olmayı seçiyorum" seçimler gerçekleşmesinin en hızlı yoludur.

seçimlerinin en kısa sürede gerçekleşmesini diliyorum.

sevgiler