Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24-03-2008, 03:08 AM   #7 (permalink)
aysunt
Guest

Standart Ynt: ben de yazacağım

merhaba herkese yine ben geldim
alışkanlık oldu zaten ben de her gün bu siteye girmezsem içim rahat etmiyor
bu sabah biraz isteksiz uyandım, ve uyandığımda uzun süredir ertelediğim şeyleri düşündüm (dün erteleme telkinini okumuştum ve kendim için plan yapmaya karar vermiştim ama yapamadan uyudum )
neyseki bu sabah bu konuyu halledecektim. henüz herkesin kalkmasına en azından 1 saat vardı. ben de bu süreyi odamı toplamaya ayırdım. annem bunu uzun süredir bekliyordu benden. sonunda masamın üstünü açık görebildim yerler ve masa üstü kitaplarla doluydu. sonra kahvaltı yaptık. ama benim üzerimdeki tembellik gitmemişti. taktım kulağıma mp3 playerı açtım telkinleri ve başladım spor yapmaya. spordan sonra da aldım elime kağıt kalemi başladım düşünmeye neleri istiyorum ve hayal ediyorum. aslında genelde fazla hayalim olmadığını düşünürdüm ama başlayınca yazmaya neler çıktı neler... biraz abarttım sanırsam. profesör olmayı bile hayal ettim yani 44

bütün gün araştırmalar yapmışım (özel bir projede araştırma yapan bir mühendis olrak çalışıyorum hayalimde) akşam eve gelmişim. ev dediysem 2 katlı, bahçeli, bahçesinde çiçekler var hatta köpek bile var. evde de kediciğim var. bu arada da işten arabayla geliyorum (ben kullanıyorum yani) evde beni annem ve çocuklar karşılıyor. (annemler de bize çok yakın oturuyorlar) eşim daha gelmemiş. az var gelmesine...hayal işte biraz uçtum mu ne

liste uzun aslında..ama listeyi bitiremedim. annemlerle pazara gittik. planalrım yarım kaldığı için biraz bozuldum ama bütün günü de evde geçirmek istemedim. sezon sonu bir sürü kazak aldım. neyse ki eve geldik. yemek yedik ve planlarımı yazmaya devam edeceğim. ve bu planlar için neler yapabileceğimi araştırıp çaba göstereceğim.

şimdilik bu kadar benden. hepinizi seviyorum.