Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20-03-2008, 12:27 AM   #2 (permalink)
matlatari
Teğmen

Tesekkür: 1
54 Mesajinıza toplam 263 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
matlatari is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Tiroid Bezi Çalışması Telkinler ve Stres

benim bir sorum olacak bende de kilo almak gibi bir problem var yemek yemem çok normal hatta normalinde üstünde hatta bi ara alkolik olup her gün deli gibi bira içtiğimi ancak bi bira göbeğimin bile olmadığını biliyorum konu troidle alakalı olduğu için ben bu durumumu çalıştığım firmanın doktoruna danıştım ve troid fonksiyonları testi yaptırmam gerektiğini söyledi ancak ben hastanelerden nefret eden birisi olarak doktora veya hastaneye gitmedim burada da troid ile ilgili başlığı görğnce de sormak istedim bende suçluluk ve ego telkinlerini dinliyorum şimdi gördüğüm kadarıyla etkiler içinde troid bezinin çalışması sonucundda kilo verildiğini okudum ama alındığını okumadım görmemiş olabilirim fazla da dikkatimi vermedim ama böyle bir şey söz konusu olabilir mi?
yani troid bezinin düzgün çalışmasıyla kilo verildiği gibi benimde tam tersi olarak kilo almam mümkün mü ayrıca zon dönemde stres yaşamadığımı belirtmek isterim bi çok belirtiyi yaşadım baş ağrısı, gaz çıkarmak ve gerekli olan tuvalet ihtiyacı gibi ama henüz kilo almak gibi bi durumum olmadı zaten hemen olmalı gibi bi beklentim yok ama yanlızca öğrenmek istiyorum umarım olumlu veya olumsuz bi cvp alabilirim ki alacağımdan da eminim sitenizin konulara ve sorulara verdiği önemin de farkındayım bu sebepten de sizi tebrik ediyorum zaten yaptığınız şey gerçekten mükemmel bi şey ve bununla bu şekilde elinizden geldiğince hızlı bi şekilde cevaplandırmanız da muhteşem
teşekkür ederim...