Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12-03-2008, 12:01 PM   #103 (permalink)
Mustang
Guest

Standart Ynt: Mustang'in Rüzgarı

Canım Siyah'cım bende Hayale katılıyorum çocuğunun şimdi onu çok iyi takip etmen gereken bir dönemden geçiyor.Bencede derslerden önemlisi arkadaşları çok iyi takip etmelisin hele erkek çocukları .Benhep derim
erkek çocukları 15 yaşına kadar ana kuzusu ondan sonra kendileri oluyorlar.Büyüme sürecinde ben çocuklarımın derslerinden çok onlarla iletişim kurmayı onlara yalan söylememeyi her ne olursa olsun benimle paylaşmalrını
sorunları birlikte çözmeyi öğretim.Hayatları boyunca alından kalkamayackları hattalar yapmamalarını diğerlerini
nasılsa çözebilecegimizi anlattım.Onları çaktırmadan takipler ettim.Arkadaşlarını tanıdım halada tanımaya çalışıyorum.
Oğlumun kız arkadaşı bütün bi yaz bizdeyi en azından gözümün önündeydiler.Arkadaşlarını sevmesn bile kötü yorum yapma zaten bisüre sonra konuşmuyorlar.Senin çocuğunun yaşında arkadaşları kendini kanıtlatmak için çeşitli şeyler yapa bilirler.Ben çocuklara sigara içme günü yaptım .İkiside nefret etmişti.Ogünden sonra hiç denemediler.En önemlisi onlarla iletişim kur.Kendine güven sen içinden kendi çözümünü bulursun.Sevgi herşeyin yollunu bululur.