Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11-03-2008, 01:45 PM   #25 (permalink)
nilcelep
Teğmen

Tesekkür: 0
60 Mesajinıza toplam 67 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nilcelep is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Sayın Sigara Tiryakisi!!!

Slm psiko...valla sana soyleyecek laf bulamadim bu kadar sana ozel,guzel,ilgili yazilari mesajlari okuyunca insanlar sana ne kadar deger veriyorlar baksana arkadasim,nasilda tek tek ilgileniyorlar seninle,sense oturmus seni aldatan 1 aylik bir iliskinin arkasindan sigarayi birkmaya calisan destek arayan insanlarin yuzune karsi ben yeni basladim birakmayada niyetim yok diyosun valla uzuldum sana yakismadi bu davranis,boyle bir kiz dua etki bu kadar kisa surede 1 ayda gercek yuzunu gosterdi sen simdi oturupda ne kadar sansli oldugunu senin icin ne kadar guzel dusunen,yazmak icin zaman ayiran dostlarin oldugu icin dusunmelisin oyle kotu seylerde yazma lutfen yok yeni basladim yok birakmam falan burada sigarayi birakmak icin destek arayan onca arkadaslarimiz var lutfen heveslerini kirmayalim kimsenin.saygilar ve sevgiler herkese.