Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10-03-2008, 11:38 PM   #28 (permalink)
hayalayaz
Guest

Standart Ynt: Ego Güven Güçlendirici New Age

önce bir hoşgelişler edeyim..sana hoşgeldin safalar getirdin..hangi telkini dinleyeceğin konusunda fikir vermiycem sana ben kendimi bu konuda çok yeterli görmüyorum..ama ne yapacağına dair önerilerim var..kendine bir günlük aç..içinden gelen her şeyi oraya yaz, bizde gelir senin misafirin oluruz, elimizden geldiğince , aklımızın yettiğince destek olmaya çalışırız.. telkinleri nasıl dinleyeceğin konusunda ufak bir önerim var...telkinleri gece uyurken full dinle. nedenmi.. uyurken entellektüel zihnimizde bizimle birlikte uyur, ama bilinçaltı zobuduk gibi ayaktadır..bir yandan bedenimizin fonksiyonlarını düzenlerken, diğer yandan telkinlerin hepsini kolayca alır ve hızla hayata geçirir...bu yüzden telkinleri dinlediğimiz uyku saatleri kıymetlidir..boşa geçirmeye gelmez..ışığını yansıtamadığını söylemişsin ben neyi görüp geldim buraya acep.... dusun tabiiki senin ışığını..sen yansıtamadığını sanıyorsun..çok değil iki gün sonra biz burası çok aydınlık deyip gözlüklerle dolaşırız..senin ışığından gariban gözlerimizi korumak için...sana öyle geliyor arkadaşım...aksine çok güzel bir ışığın olduğu için burdasın ve iyiki burdasın tekrar hoşgeldin safalar getirdin, sende aramızda safa bulursun inşallah..