Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08-03-2008, 02:35 PM   #25 (permalink)
TR-ance
Yüzbaşı

Tesekkür: 197
445 Mesajinıza toplam 3,041 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
TR-ance has a spectacular aura aboutTR-ance has a spectacular aura aboutTR-ance has a spectacular aura about
Standart Ynt: NATURA SOUND THERAPY (3.0) + KEY

Alıntı:
hayalayaz Nickli Üyeden Alıntı
TR_ance 2 saat arayla kaç dakika dinlememizi önerirsin..senin bu konuda hepimizden daha iyi araştırma yaptığın belli oluyor..ben günde bir kere bir saat dinliyorum..ve saçtellerim kıpır kıpır kıpırdıyor..sanki..ya, çatlak olan tahtalar yerine yerleşiyor yada çiviler tamamen yerinden oynuyor..gerçi kendimi iyi hissettiğim için zararı yok diyorum ama benim gibi çatlaklar kendilerini hep iyi hissederler biliyorsun..önerilerilerini acilen bekliyorum..saygılı sevgiler
Yok Efendim Estafurullah Çatlak Falan .. Sorunuza Gelince.. Açıkçası Ben İki Saat Dedim Çünkü Beyin Kendisini Resetliyor Bu Sürede Ve Dalga Boylarının Etkisini Kendimizde Hissetme Oranıda Artıyor Bayağı.. (Genellikle Bu Böyle Ama Bünyeden Bünyeye Değişebilme OLanağı Var.. ) Dinleme Süresi OLarak İse Yarım Saat Dinlemenizin Kafi OLacağını Düşünüyorum..

Not: Sakin Bir Yerde Dinlemenizin Etkiyi Dahada Arttıracağına Emin OLabilirsiniz..

SaygıLarımLa..

Paramahamsa Yogaçarya MAHA Yogi AKİF MANAF
TR-ance isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla