Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05-03-2008, 01:18 PM   #19 (permalink)
mavidag
Teğmen

mavidag - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3
22 Mesajinıza toplam 89 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mavidag is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: burre'ye gidelim

çok teşekkür ederim paylaşımlarınıziçin, bunları okumöak çok iyi geldi bana..
linkleri de okuyorum yavaş yavaş..sizlerin günlüklerinden de takip edicem bundan sonra daha sıkı..

dün kendimde şunu farkettim,ben olumlama yapamıyorum sanırım...zaten eskiden karamsar bir insandım,artık bu yönüm düzeldi sanırdım.,ama içten gelerek olumlu yönde cümleler kursam bile kendime hemen içimden bir ses onu negatife çeviriyor yada geçmişte olmamış olanları gözümün önüne getiriyor..tuhaf..kendim kabul etmiyorum iyilik ve güzelliği sanki, içimden ket vuruyorum istemsizce..tam olarak anlatabildiim mi bilmem..

benim hayatımda iki kilit noktası mesleğimde ilerlemek yani yılların verdiği duraksamaları geçmiş ve kendime aile kurmak mutlu ve huzurlu..bu ikisi önemli bende bu yöntemleri deniycem,sizlerin yardımıylada daha iyi öğrenirim ...

tam pano olmasada bişeyler bende hazırladım, bakalım neler neler olacak..
aslında benim siteyi bulmamda bir yerde böyle oldu..bir arkadaşım aracılığıyla
geleceğe vehayallerimize nasıl bir hayatımız olsun gibi,11 farklı başlıkta birer ikişer sayfa isteklerimizi yazmıştık bir deftere..arkasındaki birkaç gün burayla tanıştım..burası da bir rehber benim için,hedeflerime ulaşmada..

sağlık ,sevgi ve mutluluk sizlerle olsun..
görüşmek üzere..

mavidag isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla