Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04-03-2008, 09:52 AM   #76 (permalink)
Mustang
Guest

Standart Ynt: Mustang'in Rüzgarı

Dün yine annemle aramızdaki duvara bi tuğla daha koyduk.Hastanede beni çileden çıkardı.Aman ya ,kocman sedyenin üstünde zaten kilosuda var beni kaldır yatırlarla geçen 1,5saat .Kardeşlerim işlemler için koştururken ben başında kaldım.Oda bana performansını sergiledi.Yok geçenlerin topuk seslerine gıcık oldu vay efendim temizlik arabası nasıl gürültü çıkarıyormuş.Kendime eft yaptım kimselere göstermeden içimi ışıkla doldurdum Hayal'in sesini düşündüm .Artık eskisi gibi kendimi harab etmiyorum .Şimdi öğrendiklerimi uyguluyorum.Canımın içi beni nekadar iyi tanıyor aynen oresimdeki gibi denize bakmak bütün sorunların üstesinden gelebilmek için enerji toplamak istiyorum.Ben şimdi arada bu resme bakarak idare ederim.Kuzucuğum seni ve kardeşini çok seviyorum iyiki varsınız .Annemin bana sarılmamasını size sarılarak ve sizinde bana sarılmanızla telafi ettim .Arkadaşlarıma sevgi ve şevkatle sarılırım onlardanda aynı şekilde bana yansır .İçimdeki sevgiyi yansıtmak bana hep güç verir.Şimdi diyeceksinizki belki gösteremiyordur ama kardeşlerime gelince sarılıyor onlara sevgisini gösteryor.Aman çokta önemli gelmiyor artık.Osevmezse sevmesin benim beni seven birsürü sevenim var.Benimde bisürü sevdiğim var kimsenin beni sevmesini bekleyecek değilim ben severim.Ağaçları çiçekleri denizi güneşi ve daha birçok şeyi.En öncede kendimi seviyorum hayatın bana verdiklerine şükrediyorum ve vereceklerinide büyük bir içtenlikle kabul ediyorum.Hayata pozitif baktıkça kendimide iyi işler yaparken buluyorum.Hepimizin gönlünden geçen başımıza gelsin.