Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29-02-2008, 11:45 PM   #5 (permalink)
hayalayaz
Guest

Standart Ynt: Bir Öğrencinin Öğrettikleri

babamla ama sadece onunla, beklentisiz, tembihlersiz..kendi isteklerini dayatmadığı..özgürce muhabbet ettiğimiz zamanları hatırladım.biz öyle randevulaşmazdık..spntan gelişirdi...küçüktüm aslında pekmi anlardım onu? sanmıyorum ama o benim onun onayına ne kadar ihtiyacım olduğunu anlardı..hep anladı sanırım..tasvip etmediği bir şey yaptığım zaman bile gözünü kırpar bu böyle olmazki derdi... göz hizama inmezdi öyle bir şeyden haberi olduğunu sanmıyorum..ama karşısına oturturdu..birgün pikabı kırdım..hemde göz göre göre yaptım..korkuyorum..pikap sahibi olmak önemli, ve fedakarlık isteyen bir durum. yetiştiğimiz yerde...çağırdı..korkuyorum..ister yutsun ister gargara yapsın yalan söyliycem...kesin kararlıyım...diyememki ablamın kafasına çarptım suç katmerli...anladı..oturttu beni..bak bu pikap veya dünyadaki hiç bir eşya senden kıymetli değil..ama sen bana yalan söylersen üzülürüm dedi..kısık çok kısıııık bir sesle ben kırdım dedim..ve hemen ilave ettim..ablamın kafasına attım benim istediğim plağı çalmadı..bıyık altından güldü ablamı çağırdı..ikimiz birbirimizden özür diledik canım babam..nur içinde yat..herkesin okuyarak öğrendiğni sen içsel olarak biliyordun..