Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29-02-2008, 09:15 PM   #27 (permalink)
shamanic
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute
Standart Ynt: SECRETİN KAYIP PARÇALARINI EYLEMLERİMİZLE BULALIM..

oh ohh maşallah ne güzel sohpetler olmuş.. ama bne eskisi kadar laf yetiştiremiyorum size.. bende tam bir kristal hastasıyımdır..
eh fena sayılmayacak bir kolaksiyona da sahibim.. forum içerisinde bu kadar çok sevdiğim canlarım en sevdiklerimden bahsedince nası mutlu oldum anlatamam..

biim bir doğal taş bölümüz olcaktı.. bu konu burda bitmez.. daha eteğimizde çok taş var dökeceğimiz..

olmadı ben bu mesajları bu konunun içinden oraya taşırım..

hayal ablam istediğin resimler bunlarmıydı kuzum.. eksik varsa eklediklerimden tamamlarım..
kıyamadım sana gece vakti uğraşcan ekleyiverdim mesajının altına..

google de arama yaparken görseler de yada imageste arama yaparsak aradığımız anahtar kelime ile ilgili olarak sırf resimli konular ekrana gelir.. resimlerin üzerine sağ tıklayarak diyeceğim ama gerisi zaten normal resim ekleme konumuz ile aynı..