Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10-04-2009, 07:40 PM   #10 (permalink)
Ping Me
Teğmen

Ping Me - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 42
21 Mesajinıza toplam 149 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Ping Me is a jewel in the roughPing Me is a jewel in the roughPing Me is a jewel in the roughPing Me is a jewel in the rough
Standart Cevap: bir annenin itirafı

Çalışan anneler yazmış hep ben de annesi çalışan bir kız olarak yazayım :) Küçükken aileyi resmeden bir çizim yapacak olsam oradaki anne illaki mutfak önlüklü ve uzun saçlı olurdu.Şimdi bu çok uzakta kalmış anı gözümde canlandı okuduklarımın etkisiyle.Elbette 7-8 yaşlarında döpiyesli bir anne çizmem benden beklenemezdi.Evimizin rutini bazen beni sıkardı,akşam yemeği haberlerin izlenmesi..Ama aksatmadan oynadığımız "günün nasıl geçti?" oyunu sayesinde diye düşünüyorum hiç ailemin bize karşı ilgisiz olduğunu düşünmedim.Gerçi veli toplantılarıma nedense annem gelsin isterdim ama babamın gelmesi de benim için sorun olmazdı :D Herneyse bence ilgi sevgi sevildiğini hissettirmek geçirilen zamanla değil geçirilen zamanda çocuklara hissettirilenlerle ilgili.Bazen yetişkinlere karşı bile hislerimizi ifade etmekte zorlandığımızı düşünürsel çocuklarla olan ilişkimizde bunu duyumsamamız çok doğal değil mi..Bugun 22 yaşımda içtenlikle söyleyebilirim ki dünyada sahip olabileceğim en iyi anne babaya sahibim.Kendim de anne olunca onlar gibi olabilsem daha ne isterim ki :)
Ping Me isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla