Konu: reiki ve ben
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09-04-2009, 03:09 PM   #13 (permalink)
peacemaker
Üsteğmen

peacemaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 347
149 Mesajinıza toplam 1,006 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
peacemaker is a name known to allpeacemaker is a name known to allpeacemaker is a name known to allpeacemaker is a name known to allpeacemaker is a name known to allpeacemaker is a name known to all
Standart Cevap: reiki ve ben

:) Reiki ve ben.Bende sevgili shamanic ten kasım ayında uyumlamayı alan ve Reikiyi hayatına uygulamaya çalışan Reiki 1 öğrencisiyim. Reiki uyumlamamı aldığımda Asker idim. Ne kadar kısıtlı bir yaşam yaşanıyor olsa da askerlikte, reikinin etkilerini görmeye basladım.Reiki çalışmalarımda Enerjiyi bir çekilme olarak hissediyorum ve bazen çok etkili bir şekilde hissederken bazen hissetmiyorum.Çalışma yaptıkça enerjimin arttığını gün içine yansıdığını hissedebiliyorum.Reiki yi değişik şekillerde deneyimliyorum ve her birinin bir anlamı olduğunu biliyorum.Çekilme, iğneleme, ısınma...Her birey için bu deneyimlerin farklı anlamları oluyor. bende kendim için anlamlarını bulmaya çalışıyorum.Reiki bilinçli bir enerji, bunu biliyoruz ama kendimi daha da verdikçe çalışmama, çalışma esnasında enerjiyi daha iyi hissedebiliyorum.Shamanic ablama soracağım bir iki konudan birini burada deneyimim olarak da paylaşayım.Bir gün akşam çalışmamı yaptıktan sonra karşımda yanan muma reiki vermeyi denedim.ve gözle görebileceğim bir etkisi olup olmayacağını merak ettim.Denemeyi yaptığımda, ateşin elime doğru kaydığını gördüm.Çok ilginç gelmişti,anlamından emin olamadım ama bildiğim birşey varki o anda bunu yapmayı istediysem bunu yapmam gerektiğiydi.Bel ki ateşin istediğini duydum.Bilmiyorum.Sonra birkaç defa daha verdim ama o günki gibi bir kayma olmadı.Bir de Canım kardeşimin strese dayalı karın ağrıları reiki ile şifa buluyor ve ben huşu doluyorum.Minnettarlığın verdiği güzel an ı yaşıyorum. Bir de geçen gün çalışma yaparken bir fikir geldi aklıma ki bunu da ileriki günlerde forumda göreceğiz.Seiza pozisyonunda otururken, çalışmam bittikten sonra bacaklarımın uyuştuğunu gördüm.Bu hep olan birşeydir.Seiza bench(taburesi) diye bir taburenin varlığından haberdardım.Edinmeyi istedim.Henüz işe giremedim,hayırlı olan işimin gerçekleşmesini bekliyorum ve ben bunu neden aynı zamanda satmayayım ki dedim.Nete baktım türkiyede satılan bir yer bulamadım,yurt dışı fiyatlarıda oldukça pahalıydı ve bende bir fikir daha bulup bunu üretebileceğimi düşündüm.ve çalışmalarımı yaptım.Üreteceğim :) Çok yakında bunu da gerçekleşitreceğimi düşünüyorum.İç sesimi dinlemeye çalışıyorum.
Reikiye,shamanicime,İnsie kardeşlerim duru ve melih abiye, canım ayşegülcüğüme,redflowersa çok teşekkkür ederim.İyi ki REİKİ :) çok güzel bi slogandı forumdaki bir arkadaşımızın sloganı :) sevdim bende.
peacemaker isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla