Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09-04-2009, 11:49 AM   #2 (permalink)
shamanic
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute
Standart Cevap: Farkında olmadan yapıyorum...

merhabalar burukancım...

yanımıza hoşgeldin..

hepimizin içinde bir şifacı vardır..
bazılarımız bunu aktif bir şekilde kullanırken bazılarımız bu özelliğimizden bi haber yaşar gideriz.. şifayı dışarda başkalarında ararız..

şifacılığı yapabilenlerin diğer insanlardan üstün ya da daha değerli özellikleri yoktur sadec aktiflikleri daha fazladır..

ilk kuralımız ben yaptım, ben başardım demiyoruz canım benim...
aslında bizler bir şey yapmayız.. eğer hasta olan kişi iyileşmeyi kabul ettise buna niyet ettiyse şifa bizim aracılığımız ile ona ulaşmıştır.. bizler şifaya kanallık yapan iletkenleriz sadece..

içimizdeki yüce ruhun yüce yansımalarıyız..

gelelim yaşadıklarına..
forumdan başka bir arkadaşımızda bu konuda bana mesaj atmıştı.. oda aynı senin gibi şifa çalışmalarından sonra kendisini kötü hissettiği durumlar ile karşılaşmış..

birincisi eğitimsiz olarak bu yetenekleri kullanmanız ilk başlarda kendinize daha sonradan da çalışma yaptığınız dostalarınıza zarar verir..

her şeyin bir enerji olduğundan bahsediyoruz.. hastalık neden oluşur..
negatif enerjiden ya da blokajdan..
bir bardak suya elini sokarsan elin ıslanır..
bir negatifenerjiyi bulunduğu yerden elinle çıkartırsan eline düşüncenle çıkartırsan düşüncene bulaşır..
şifa bir takastır.. negatifi alırsınız pozitifi koyarsınız..
negatifi kendi üstünüze alıyorsunuz kendinizden de oraya pozitif bırakıyorsunuz..

hastalık size bulaşmaz ama semptomlarını yaşarsınız.. buna enerji kirliliği denir..
bunları kendi üstünüzden temizlemez hatta en baştan size bulaşmasını önleyrek enerji dönüştürmeyi öğrenmezseniz bu durumda siz git gide kendinizi kötü hissederseniz..

her eğitimde üstüne basa basa herkese önce kendiniz dediğimde biraz hayal kırıklığı ile bana bakarlar.. ellerindeki gücü başka insanların hayrına kullanmamanın ne gibi bir hayrı olduğunu sorgulayan bakışlarla..

bir şifacı iyi bir şifacı olabilmek için önce kendini beslemeyi korumayı öğrenmek zorundadır..

en kısa sürede farklı eğitimlere katılıp kitaplar okuyup araştırmalar yaparak farkında olduğunuz bu yeteneğinizi gerçek anlamda huzur ile kullanmanın yollarını öğrenmenizi dilerim..

ilk adımınız da ışık kalkanı ve topraklanma çalışmalarını öğrenmek olsun.. ardından reiki ve benzeri enerji sistemleri ile BİRlik kaynağından yararlanarak kendinizi güçlendirmeyi öğrenin..

yaşamınızın güzelliklerle şekillenmesi dileklerimle..

sevgiler..