Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08-04-2009, 02:48 PM   #39 (permalink)
çitlembix

Tesekkür: 31
12 Mesajinıza toplam 67 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
çitlembix is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: TEK ŞİŞMAN BEYNİNİZ/Düşünce Gücüyle Zayıflama

Evlendiğimde 47 kiloydum.Üç evlat sahibiyim şimdi.70-60 kilolar arasında dolanıp duruyorum son 14 yıldır.Gençken herşeyi doyasıya yememe rağmen gram kilo alamazdım.Hatta kilo alabilmek için neler neler yapardım(balık yağı içmek filan).Kitabı henüz alamadım;ama vermek istediği mesajı anladım.Gerçekten de şişman olan beynimiz.Birgün anneannem:bizim ailenin kadınları doğum yapana kadar sıska olur;doğumdan sonra aldıkları kiloları veremez demişti.O sözü nasıl benimsediysem,yıllardır zayıflamak için pek çok şey denememe rağmen tam bir başarı yakalayamadım.Ama son bir-kaç gündür bu topikte okuduklarım çok yol gösterici oldu bana.Kendimi dinlemeyi,kendimi farketmeyi ve kendimle samimi olarak konuşmayı öğrendim.Bunun için öncelikle daada nickli arkadaşa çok teşekkür ediyorum paylaşımları için.Bu cümleleri yazarken hala karnımı içime çekiyorum-eski alışkanlıklar,malum...- Ama artık nasıl yol almam gerektiğini biliyorum.İnşallah güzel sonuçlara ulaşırım...Herkese sevgiler...
çitlembix isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla