Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28-02-2008, 04:18 PM   #4 (permalink)
shamanic
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute
Standart Ynt: centin degişim aşamaları

canım benim öncelikle günlüğün hayırlı uğurlu ve yararlı olsun..
en popüler günlüklerden biri olacağa benzer bu gidişle..
yüreğine sağlık her aşamanı bizlerle bu kadar canı gönülden paylaştığın için..

eşin ile ilgili güzel gelişmelere çok sevindim..
dilerim bunun gibi nice güzel haberleri mutlulukla paylaşırsın bizimle..

ben şimdiden tebrik ediyorum.. bereket kapılarınız açıldı.. doyasıya tadını çıkarın..

rüyan da hayr olsun.. çok güzel bir rüya..
rehberliğini iste rüyalarının daha net ve daha anlaşılır mesajlar ile gelsinler sana..

sende ki bilgi birikimi çok net hissediliyor zaten canım.. ve damla damla akmaya başladı bizlere..
çok kısa bir süre sonra şelaleler gibi çağlayacağının sinyalleri bu..

suçluluk duygularından özgürleştikçe baskı altında tıttuğun kontrol duygunun gevşemesi gayet normal..
bu arada yaptığın kısa süreli olacak tembellikleri dert etme.. her şeyi yeteri kadar düzen içerisinde tutmaya alışacaksın..

sevgiler..