Tekil Mesaj gösterimi
Alt 27-02-2008, 08:00 AM   #12 (permalink)
hayalayaz
Guest

Standart Ynt: Radyo Istek Kosesi

msn ler beni boykot ediyor ben tam medi telkini yapıyorum..doingggg bir ses hadiiii al yeni baştan..nurhanzacığım kilo verme medisinide koy araya, telkinlerle birlikte imgelemeler faydalı oluyor..sigaraya gelince..o konuda ağzını açmaması gereken bir utanmaz varsa oda benim. .telkini dinliyorum banamısın demiyor...ego güçlendiriciyi dinlerken yeter artık diye başlamıştım..gerçi kendime daima kaçacak bir kapı bıraktım ama o yeter artık sözü itici güç oldu sanırım..inşallah sigara içinde yeter artık derim kısa zamanda sezen duymasın..onun azmini kıskansammı acaba diiye düşünür oldum.bir önceki durumdan yeter artık demek faydalı oluyorsa sigara konusundaki azmi kıskanmanında başka bir çıkış noktası olabileceğini düşündüm ama kahretsin kıskanmam kimseyi...örnek almakta yetmiyor...dün yanlış anlamış olabileceğimi belirtmiştim..bu gün emin oldum..radyomuzu şenlendirdiğiniz için teşekkür edip kutlamaktı amacım , BANA HİTAP ETMİYORSA dediğin için alınganlık yapmışım tabii radyomuz genel istek üzerine yayın yapacak..başarılarılarının devamını dilerim..saygılı sevgiler