Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18-02-2008, 08:29 AM   #28 (permalink)
hayalayaz
Guest

Standart Ynt: YENİ BİR İZMİR TOPLANTISI VAAAAAR

sabahleyin kalktım bir kahve yaptım , yandan yandan beyaz beyaz bişeyler uçuyor..(pencere yan tarafımda anaaa bi baktım kar yağıyor..görgüsüz izmirliler..kar yağmıyorya burda minik minik bi şeyleri kar diye yutturduk kendimize) neyse ben karı görünce suzzy iptal dedim..zaten kurby ve suzyden başka kimsede katılacağını bildirmedi..vakit biraz geçti..dolabımın üzerinde oyuncaklar var...tavşanlar kediler vs..onları indireyimde çocuk gelince sıkılmasın diye düşünüyordum..telefon çaldı..suzy iptal, gerekçe..çocuk üşümesin ..haklı tabi..kar dediğimiz şey kara benzemiyordu ama izmirimizin ayazı.hatırını saydırdı bugün...niyet etmiştim. eğer isterlerse .kurbyle suzyi GMAya uyumlarım diye kurby'e nasip oldu..güzel bir enerji yükselttik..kurby içsel rehberlik alabilen ve astroloji bilgisini bu yeteneği ile birleştirmiş, horoskopa baktığı zaman daha fazlasını veren çok iyi bir astrolog..reiki 2 dereceyi almıştı uzun bir süre önce, konuşacak, anlatacak, birbirimize öğretecek okadar çok şey vardı ki saat 13 30 dan 22 kadar birlikte vaktin nasıl geçtiğini anlamadık..bugün sadece ikimiz toplandık keşke herkes gelseydi, gelebilseydi..inşallah yakında tekrarı nasip olur, ben bu gün gelemeyenlerle'de bağlantıdaydım.herkese şifa olsun sevgi olsun. suzyciğim çiçekler çok güzel teşekkür ederim...hepinizi seviyorum..