Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14-02-2008, 07:47 PM   #36 (permalink)
kenny
Teğmen

Tesekkür: 0
24 Mesajinıza toplam 91 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kenny is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Suçluluk Duygusu Telkin İçeriği ve yazarı

suçluluk duyguları kesinlikle dinlenmesi gereken bir telkin.hatta ne kadar çok dinlenirse o kadar iyi.üzerimde o kadar çok etkisini gördüm ve görüyorum ki.özellikle şu 3. göz açılması denen şeyi çok yoğun olarak yaşıyorum(adres kısmında link çıkmadığı için ilgili başlığı şöyle vereyim:Hayatım Değişti Telkinli Kişisel Gelişim Motivasyon Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz > Keşfettiğiniz Diğer Etkiler > 3. Göz Açılması Gönül Gözü Yada Siz Ne Derseniz? ) oradaki yazım biraz radikal olmuş tabii.insanın hayatından birilerini anında çıkarması o kadar kolay olmuyor.ama en azından bana verilebilecek zararları görüp gardımı alıyorum diyelim.suçluluk duyguları telkini organik bir yan etki oluşturmadı ama beni bir müddet biraz sinirli yaptı.fakat sonra o da geçti zaten.yan etkileri içimizdeki birikintiyi dışarıya atmak olarak düşünün.bu kadar çekinilmesini anlamıyorum emin olun artı yönleri eksi yönlerinden çok daha fazla bu telkinin.
kenny isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla