Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06-04-2009, 11:26 AM   #3 (permalink)
Bilge İnan
Moderator

Bilge İnan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,425
306 Mesajinıza toplam 1,979 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Bilge İnan has much to be proud ofBilge İnan has much to be proud ofBilge İnan has much to be proud ofBilge İnan has much to be proud ofBilge İnan has much to be proud ofBilge İnan has much to be proud ofBilge İnan has much to be proud ofBilge İnan has much to be proud ofBilge İnan has much to be proud of
Standart Cevap: uyku ve uyku düzensizlikleri...

Benim durumum nasıl açıklanabilir bilemiyorum. İnsomniaya pek uymuyor aslında. Benim uykum geliyor, üstelik, gayet de gelmesi gereken saatlerde ama ben uyumaktan kaçıyorum! Uyumuyorum, uykum gelince sinirleniyorum bir de bu duruma. Vakit kaybı gibi geliyor, direnebildiğim kadar direniyorum. Sonra vücudum yorgun düşüyor, böyle olunca da gereksiz saatlerde uyuyup uyanmaya başlıyorum. Ve bütün bunlar olurken de kendimi uykunun gerekli olduğuna, hazır uykum gelmişken uyumam gerektiğine ikna etmeye çalışıyorum. :/

Halbuki ben de diğer insanlar gibi en geç oniki, bilemedin birde uyumak istiyorum ve sabah da dinç bir şekilde erkenden uyanmak. Ben neden uykuyu bu kadar gereksiz ve kaçılacak bir şey gibi görüyorum? :(