Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12-02-2008, 07:27 PM   #27 (permalink)
25emel
Binbaşı

25emel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2
233 Mesajinıza toplam 444 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
25emel is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Genel Kullanım Rehberi

Alıntı:
cent Nickli Üyeden Alıntı
merhabalar yine bendeniz sitede yazmadıgım yer kalmayacak bu gidişle heralde günde 10 saat denilmiş ilk gün sıgara bırakma ego güçlendirici kendime güven koruma kalkanını 14 saat dinledim aynı gün akşam belirtilen etkileri farkettim 2. gün belli bir kuralla dinledim ama hergün 10 saat dinleme imkanım olmuyor tatilde evet ama okul açılınca 10 saat bugün dinleyemedim etk
ileride hemen farkettigime göre 10 saat şartmı daha önce bü tür yazılar okudugumdanmı daha çabuk etkilendim yoksa fazla bir dirençliligim olmadıgındanmı suçlulugu iki gün ara ile 2 hafta dinlesem olurmu suçluluk bana agır geldi gibi dimlemenin 10 dakikasında bulantı ve baş agrılarım başlıyor
canımcım telkinleri açıp kulak verip dinlemek sart deil ki...sen koy o çalsın sonra git mufakta iş yap yine istenilen etkiden payına düşeni alır beyin.10 saat dinlemez isen etkisi olmaz die düşünme...10 saat şart deil ne kadar dinlemek elinden geliyorsa...suçluluk ağırdır ister ara ver ister bahsettiğin yöntemi uygula bu senin kararın fakat bana kalırsa ara versen bile tamamen çıkartma 44 dinlediğin telkinlere devam edebilir buna ertelemeyi bırak ekleyebilirsin

Alıntı:
cent Nickli Üyeden Alıntı
teşekkürler gerçekten cevap vermeniz çok hızlı bunun için ayrıca tebrikler harikasınız
bu arada çook mersiii
25emel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla