Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09-02-2008, 04:30 PM   #4 (permalink)
mirza_ben87
Üsteğmen

Tesekkür: 1
75 Mesajinıza toplam 184 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mirza_ben87 is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: uzayda başka hayatlar varmı?

Bence uzaylıları beklemeye gerek yok.Son 100 hatta 50 yılda dünyadaki teknolojik vede bir çok konudaki gelişmelere bakın. Belkide o uçan cisimler yine bizim işimizdir.belki gizli bir deney söz konusudur.Kim bilir?. hadi uzaylı olsa bile 50 Yıl sonra onları biz teknolojide geçeriz.Işınlanmadır kopyalamadır vs. Bu arda kainat okadar büyükki dünya var olduğundan bu yana dünyaya ışınları daha yeni ulaşan gezegenler var.Düşünebiliyormusunuz? ışığın hızı çarpı dünyanın yaşı=??? dahada kim bilir ne çok ulaşacak gezegen vardır.
Zamanında adamın birisi (affınıza sığınarak)şu tezzek bocekleri varya işte ona bakarak şöyle der ; Ey Allahım herşeyi bir sebebe bağlı yarrattın hepsini anladım ama bu böceği neden yarattın???
Sonra birgün bu adam bir hastalığa yakalanır. Doktorlar Hekimler fayda vermez... Sonunda şifası bulunur. Şifası nerdedir biliyomusunuz? O böcekte...
Yani demek istediğim bir böceği bile sebebiyle yaratan Allah bu kainatı boşa yaratmamıştır.???
Gezegen sadece saman yolu galaksisi içindede olsa bize yaterdi dimi?