Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04-04-2009, 07:40 AM   #27 (permalink)
Ping Me
Teğmen

Ping Me - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 42
21 Mesajinıza toplam 149 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Ping Me is a jewel in the roughPing Me is a jewel in the roughPing Me is a jewel in the roughPing Me is a jewel in the rough
Standart Cevap: Yeni Halinizi Nerelerde Deneyebilirsiniz?

3 olay..

ilk olarak bu siteden çok etkilendiğim için tepkisinden çekinmeme rağmen annemle yeni deneyimimi paylaştım (derslerinle ilgilenmiyorsun gundem yaratma yine mi depresyon gibi cümleler duyar mıyım diye düşünmüştüm aslında ama tüm gücümü toparladım ve annemle konuştum) konuşulmayacak ne var bunda demeyin annem çok okur ve duyarlıdır öyle her şeyi beğenmez :) siz bizi geçeceksiniz bilinciyle(!) büyütülmüş bir çocuk olarak aileme şükranla yazıyorum bunları..ve kaygılarımın yersiz olduğunu gördüm çünkü annemden çok guzel tepkiler aldım "böyle şeylerle ilgilenmek kendi içinde yolculuğa çıkmak sana çok iyi gelicek çok guzel bir site hatta ben de okuyayım" gibi..ve birbirimize teşekkür ettik.meğer annem de ben söylersem ilgilenmez antipati duyar diye benimle bu tip şeyleri paylaşmıyormuş.birbirimize açılmış yeni yönlerimizi görmüş olduk ilgi alanlarımız konusunda.bu paylaşımı pas geçmemizin nedenine bakın,benim içten içe yarattığım dayanaktan yoksun kaygım.ve sonuç harika

ikinci olay bir arkadaşımla aramda geçti.genelde insanları kırmamak adına pek çok şeyi yutan bir yandan da kendimde kusur arayan biriyim.dün uzun zamandan beri ilk defa bir arkadaşıma hakkımdaki değerlendirmesini yanlış bulduğumu söyledim."ben ne olduğumu biliyorum" dedim.benim adıma buyuk bir adım.

üçüncüsü mü? işte onun bizzat tanıklığını yapıyorsunuz.fikirlerime yeni açılımlar getiren yalnızlık hissimi azaltan yeni bir sosyal çevreyle bu siteyle tanıştım.belki yüzyüze konuşmak gibi olmuyor ama yüzyüze olup bunları konuşuyor olsak kimseye bu kadar söz hakkı düşmezdi hayatın koşuşturmasında :) her şeyi her şeyi okumak öğrenmek içimdekileri de döküp paylaşmak istiyorum.faaliyetimden memnunum.(yine sabahladım ama bunu da düzene sokacağım) şimdi hepinizin huzurunda kendime aferim ceren diyorum.ve bu imkanı yaratan herkese ve okuyup paylaşan herkese..hepimize aferim.hepinize teşekkürler.
Ping Me isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla