Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04-04-2009, 06:11 AM   #5 (permalink)
Ping Me
Teğmen

Ping Me - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 42
21 Mesajinıza toplam 149 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Ping Me is a jewel in the roughPing Me is a jewel in the roughPing Me is a jewel in the roughPing Me is a jewel in the rough
Standart Cevap: bu kadar erken olabilir mi ?

gebelikle ilgili bir forumda genç hanımların ilk gebeliklerinde bebeğin hareketlerini kaçıncı haftadan itibaren hissettiklerine ilişkin paylaşımlarını okumuştum.tıbben normal sayılan zamandan önce hissedenler kendini daha iyi geç hissedenlerse daha kaygılı ifade ediyordu, yazılan cevaplardan bu olumsuz elektiriği sezmek güç değildi.
buradaki gelişim mücadelemiz bana okuduğum o yazıyı anımsattı.gerçekten ihtiyaçlarımızla bağlantılı olak bilinçaltımız bize nasıl da sürprizler hazırlıyor..sadece 2-3 gundur dinliyorum tum gun ve tum gece.başta aynı müziklerin arkasında başka mesajlar var galiba diye düşünmüştüm ama insanın ders çalışırken kalkıp oynayası ya da yatmak için hazırlanırken ağlayası gelir mi..(bir de gunde bir bardak suyu zor içen ben devamlı susuyorum ki bu yuzden sağlık problemlerim olduğu içn son derece mutluyum anlam veremesem de,bu konuda yazılanları konu başlıklarında gördüm az sonra okuyacağım :) demekki duymadığım mesajlar yerine ulaşıyor demekki gelişme kaydedeceğime olan inancım boşuna değil.
denize içinde mesaj olan bir şişe bırakıyorum.şişe açılmış olarak geri dönmeye başladı bile..kimbilir umudumu yitirmeyip sahilde dolaşmaya devam edersem belki içinde mesaj olan bir şişe de ben bulurum..mutluyum valla iyiki bu siteyle tanıştım.bence bebeklerimiz sağlıklı,belki de sadece uyuyorlar :)
Ping Me isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla