Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03-04-2009, 04:44 PM   #30 (permalink)
duru79
Yüzbaşı

duru79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,619
358 Mesajinıza toplam 2,162 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
duru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of light
Standart Cevap: TEK ŞİŞMAN BEYNİNİZ/Düşünce Gücüyle Zayıflama

Evet sibel bedenimden özür diliyorum.Bugüne kadar hep benimle birlikte olduğu için teşekkür ediyorum ve seviyorum.Daha iyi anlaman için sana kitaptan bir bölümü alıntı yapıcam.

Ona ne sormam gerektiği konusunda biraz düşündüm.hayatım gayet güzeldi.Kitaplarım vardı,başarıya,arabalara,evlere,hayat arkadaşıma,sağlığa ve pek çok insanın aradığı bir mutluluğa sahiptim.35 kilo vermiştim ve çok iyi hissediyordum,ama vermem gereken 15 kilo daha vardı.Hala kilo verme problemi ile mücadele ettiğime göre,Dr.hew Len'e bu konuda danışmaya karar verdim.Öyle de yaptım.24 saat içinde yanıt verdi ve bana şu e-postayı yazdı:

yanıtın için teşekkür ederim Joe.
Baktığımda duyduğum şey"O gayet iyi"idi.

Bedeninle konuş.Ona de ki:"Seni bu halinle seviyorum.benimle olduğun için teşekkür ederim.Eğer herhangi bir nedenle benim tarafımdan kötüye kullanılmış olduğunu hissetiysen,lütfen beni affet."Şimdi dur ve günün geri kalanında bedenini ziyeret et.Ziyaretinin sevgi ve şükran ziyareti olmasına izin ver."Beni taşıdığın için sana teşekkür ederim.Nefes alıp verdiğim için,kalbim attığı için teşekkür ederim." Zero Limit kitabından alıntıdır...

Sibel biraz önceki mesajımda da yazmıştım.Sevgili Shamanic daha bu kitap yokken bana "önce kendini sevmelisin,teşekkür etmelisin sen seni sevmezsen kimse seni sevmez.Bedenine seni bugüne kadar taşıdığı için,sağlıklı olduğun için seni koruduğu için teşekkür et,haksızlık yapma" demişti.Şimdi nedemek istediğini daha iyi anlıyorum.Kendisine burdan teşekkür ediyorum.

Alıntı:
sibel80 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
duru bedeninden mi özür diliyorsun anlamadım.zero limit topiğinin hepsini okudum her durumda tanrıdan özür dileniyor gibi anladım ben.değişik sorunlarda ,durumlarda kimden özür diliyoruz.kilo anlamında bu yöntem nasıl uygulanıyor
duru79 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla