Konu: Zero Limit
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 27-03-2009, 09:12 PM   #37 (permalink)
ışıkk
Üsteğmen

ışıkk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,142
323 Mesajinıza toplam 3,530 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud of
Standart Cevap: Zero Limit

Alıntı:
Siyahça Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bu kitap, The Secret ve benzeri bir sürü kitap var bende..hepsini ayrı hevesle, 'işte mutluluğun sırrını buldum!' coşkusuyla almıştım...Sır kitabı hoşuma gitmişti ama üzerinde duramadan unuttum gitti..
yalnız bu kitap beni ikna etmedi yöntemi konusunda..yani başkalarını affetmenin, özür dilemenin beni nasıl iyileştireceğini, hayatımı nasıl düzene sokacağını anlamadım...ben gibi sürekli 'ayaklı vicdan azabı' olarak dolaşan biri, sürekli özür dilese ne olur ki?
yine de faydasını görenleri okumak çok güzel..
İlk önce aslında kendini affediceksin ve seviceksin.sonra gerisi gelicek zaten Siyahça.'ayaklı vicdan azabı' demişsin.kendinde bu yollarla yöntemlerle bulduğun bazı noktaları iyileştirerek devam edersen gerisi emin ol geliyor.hayata karşı yanlışların azalıyor,kendine 'yanlış yaptım' demelerin azalıyor.böylece vicdan azabında azalıyor.kendini kabulleniyorsun önce.bundan vicdan azabı duyarak değilde ders alarak ve bir daha başıma gelse nasıl yaparımları düşünerek yola devam ediyorsun.işe kendinden başlamasın canım.gerisi geliyor.

sevgilerimle.
“İçine baktığında, bunu sevgiyle yap.”
Joe Vitale

ışıkk isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla