Tekil Mesaj gösterimi
Alt 27-03-2009, 09:27 AM   #14 (permalink)
gülpor
Üsteğmen

gülpor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,543
423 Mesajinıza toplam 2,962 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to all
Standart Cevap: Ynt: FARE VE HAŞERE KORKUSU

Alıntı:
hevaljin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Evet bitanede bizde bu fare arkadaştan.ne yapmalı bilmem.kaynarkazanı atmalı.yoksa beslemelimi?bi yakalasak ,hala evde gezio,eşimle sabah ettik.yapıştırı sürdük kartone
a sürmesine de,ansıl yakalarız,yaklaşırız,bilmiyoruz.anlıyacagınız biz korkıyoruz da bundan.yardım edin arkadaşlar,sabah oldu.o hala bize eziyet edio yaaa.
slm oturduğum eve taşınalı 6 ay olmasına rağmen bu yakaladığımız 4. fare oldu,açıkçası aile olduklarına kanaat getirdim,ve o yapıştırıcı tuzaklar sürekli hazır halde,hatta bir keresinde ben yakalandım,gülüyorum ya.Yakalandığında birde atması sorun,dışarda yaşayın işte ya,gecelerim kabus oldu,gecenin bir saatinden sonra mutfağa gidemiyorum,acaba faremi görücem diye,ve bu durum beni kasıyo,hele yiyeceklerin üstünde gezdiklerini düşününce içim bi tuhaf oluuuyoooo,ayrıca kapatmadığımız delik kalmadı ,sonuç hüsran...
gülpor isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla