Konu: Biokinezi
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 27-03-2009, 03:16 AM   #28 (permalink)
GüLüCüK
Teğmen

Tesekkür: 28
15 Mesajinıza toplam 116 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
GüLüCüK will become famous soon enoughGüLüCüK will become famous soon enough
Standart Cevap: Biokinezi

Selamlar, konu eskimiş ama görüp okuyunca yazmak istedim. Hemen belirteyim bu işin ustası uzmanı değilim, sizler gibi araştırıp gözlemlediğim kadar bilgim var.
Birincisi bazı arkadaşlar Biyokineziden sadece göz rengi değiştirmek için bir yöntemmiş gibi bahsetmiş (ve çoğu forumda bu şekilde açılan başlıklara rastlıyorum) adı üstünde biyo- arkadaşlar dolayısıyla tüm vücudumuzu etkileyen bir sistem bu, ha neden göz kısmı ön planda çünkü görsel anlamda değişikliğin en belirgin gözlemlenebileceği yerlerden biri..
Geçici denmeside ilginç, sanırım yaptıktan sonra oldu deyip hemen bırakantıkları için... Bunu da nerden biliyorum açıklıyayım hemen; ben değil ama bu konularla fazlasıyla haşır neşir olan bir arkadaşım var ve bizzat şahit oldum gözlerindeki renk değişikliğine, etkisinin geçici olup olmadığı konusunu da ona sormuştum "Eski haline dönücekler mi peki?" diye.. "Bunun için yaptıklarımı tekrarlasam neden dönmesin" şeklinde cevabımı aldım...
GüLüCüK isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla