Tekil Mesaj gösterimi
Alt 26-03-2009, 11:51 PM   #4 (permalink)
dygblmz
Teğmen

Tesekkür: 10
47 Mesajinıza toplam 353 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
dygblmz is just really nicedygblmz is just really nicedygblmz is just really nicedygblmz is just really nicedygblmz is just really nice
Standart Cevap: Makyajda Dikkat Edilmesi Gereken Şeyler..

Alıntı:
yeni bir hayat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sağlıklı beslenmek ve özellikle su içmeye özen göstermek,canlı bir cilt için olmazsa olmazdır..Çünkü güzellik içten gelir.E ve C vitaminleri güzellik vitaminleri diye de bilinir..
ürün kullanılacaksa da cildi besleyen bakım ürünleri tercih edilmeli..Böylece ağır makyajlara,özellikle de kapatıcıya hiç ihtiyacınız kalmaz..çünkü kapatıcılar ne kadar kaliteli olurlarsa olsun, cildin nefes almasını engelliyor..
kapatıcı ihtiyaç olduğu için kullanılmamalı sadece göz makyajını gerçekten güzel gösteriyor..cildin nefes almasını engelleme olayı olduğu için seçici davranılması gerektiğini söyledim:) gün sonunda temizlenirse zararı olmuyo ben tescilleyip onayladım:)) yine de herkesin kendi seçimi..
beslenme kesinlikle önemli su özellikle..sağlıklı beslenmeden yüzde hiç bir canlılık beklenmemeli..:))
ayrıca mutlu olun..gerçekten mutlu olursanız çok güzel görünüyorsunuz..ciddi bir fark oluyor..içiniz dışınıza yansıyor gerekten..o zamn makyaja falan gerek kalmıyor:P
teşekkürler yeni bir hayat=)

*MÜMİN SEKMAN*
dygblmz isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla