Tekil Mesaj gösterimi
Alt 23-03-2009, 10:06 PM   #24 (permalink)
keskin38
Üsteğmen

keskin38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,355
246 Mesajinıza toplam 1,629 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
keskin38 is a splendid one to beholdkeskin38 is a splendid one to beholdkeskin38 is a splendid one to beholdkeskin38 is a splendid one to beholdkeskin38 is a splendid one to beholdkeskin38 is a splendid one to beholdkeskin38 is a splendid one to behold

Sanemcem Çok tşkr ederim gülüm. Evet o kutsal görevin hazzını 1. sınıf ögrencılerım okumaya gectıgınde ve bugun Zeynep' ın basarısını gördugumde yasadım. Senin de dediğin gibi o daha çocuk, 15 yas ne demek ya. 15 yaşında ve 6 aylık hamile. Geldiği toplumun kültürel yapısı nedenıyle o kadar ıcıne kapanık ki. Hani derler ya "Eline vur ekmeğini al. " Aynen o yapıda. Ama o bugun istediği zaman neleri basarabilecegini gördü ve mutluydu. Hafta içi Okur-yazar sertıfıkasını takdim edeceğim kendisine

Umarım ülkemdeki umutlu ve vazgeçmeyen Zeynep'lerin sayısı artar. Umarım o "Töre" bilinci yerini eğitime değer veren bilince bırakır...

Aaaa hadi bunun için çekim yasasını kıpraştıralım
Alıntı:
sanemce Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Keskin'cim farkındamısın bilmiyorum ama, ne kadar kutsal bir görev üstlenmişsin.. o kadın-çocuğun içdünyasına kattığın mutluluk hiç bir şeyle ödenmez.. Bu Zeynep'ler o kadar çok ki.. Hüzün ve mutluluğu aynı anda yaşadım mesajını okurken..Boğazım düğümlendi...Canım yaa ülkenin başka bir bölgesinde doğmuş olsaydı henüz sokakta sek sek oynayacak yaşta evli, üstelik hamile

canım benim seni alkışlıyorum ve kocaman öpüyorum
DAHA İYİ
hissediyorum :)
keskin38 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla