Tekil Mesaj gösterimi
Alt 23-03-2009, 04:04 PM   #3 (permalink)
Siyahça
Üsteğmen

Siyahça - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 590
607 Mesajinıza toplam 3,768 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Siyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud of

bu kitap en çok bana lazım galiba, çünkü gerçekten şişman bir beyne sahibim.. :)

geçen baharda piyasaya yeni çıkan, daha doğrusu çinden getirtilen tarım bakanlığı onaylı (sağlık bakanlığı değil!), bir ilacı kullandım..Aman Allahım! az kalsın hakkın rahmetine kavuşuyordum! ilaç önce yerlerde gezinen tansiyonumu alıp tepeye çıkardı, baş dönmesinden ölüyordum...aylarca bu şekilde sersem sersem dolaştım üstelik..3 ayda 17 kilo verdim! baharda 65 kiloyken yazın 48 kiloydum ve ayakta bile duramayacak haldeydim..psikolojim de bozuldu, sürekli hastanelerin acillerine koşuyor, tansiyonumu ölçtürüyordum..bir zaman sonra sokağa çıkmak istememeye başladım..insanlar üzerime geliyor gibi oluyor, sürekli sendeliyordum..birgün yeğenim gelip beni zorla dışarı çıkardı, üzerime giyecek uygun giysim olmadığından en küçük eşofmanımı giyip çıktım..halimi görmeliydiniz; yeğenimin koluna sıkı sıkı tutunmuş, iki adımda bir birilerine çarparak hasta gibi yürüyordum..sonra bir vitrinde kendi yansımamı gördüm..işte o an durumun vahim olduğunu tüm çıplaklığıyla gördüm...(çünkü o ana kadar şişman beynimin etkisiyle, çok da fazla zayıf görünmediğimi sanıyordum!)

bir daha da o ilaca rastlayamadım!
Siyahça isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla