Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28-01-2008, 02:22 AM   #13 (permalink)
nilcelep
Teğmen

Tesekkür: 0
60 Mesajinıza toplam 67 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nilcelep is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Sigarayi Birakmanin 20 yolu

Merhaba arkadaslar.Defalarca azdim kendimi 74 istanbul dogumluyum 13 yasinda sigaraya basladim 33 yasina kadar ictim tam 20 yil arada bir azalttim ama hic birakmayi denemedim sigara icmek icin cok sebabim vardi ararsam eger ama 20 yil aktif iciciligimde hic bir sorunu halletmedini 33 yasinda gordum ve bir gun secret kitabini nette ararken yani gecen 2007 haziranda bu site ve mp3 lerle karsilasti iyice inceledim sabaha kadar ayni zamanda sabaha kadarda 2 paket sigara icmisim farketmeden mp3 leri indirdim ve yattim sabah 6 da oglen uyandim kahvalti dus falan derken agzimdaki igrenc tat yuzunden ve sigaramda yoktu almadimda hazirda sigara yok dedim oturdum pc basina tum gun mp3 leri dinledim vede aksama kadarda su ictim agzimdaki aci tat halaa gitmedi ama bu arada evleneli 3 ay olmustu ve esimin yanina belcikaya gitmek icin vize bekliyordum ilk kez ciddi olarak sigarayi birakma dusuncem ve girisimim olmustu cunku bebek dusuncesi olusmaya basladi kafamizda bunun icin ilk girisim bebek yapmadan 1 yil once sigarayi birakmaliyizki ikimizde once kanimiz temizlensin sonra bebek girisimimiz olsun derken ben mp3 leri dinlerek ve bol su icerek ve SIK SIK dus alarak ve canim SIKILDIGINDA sokakdada olsa kucuk bir tur atip eve gelerek ilk 3 gunu atlattim birde bu sitedeki sohbetlere katilarak vede takip ederek 1 haftayi gecirdim ve esime soledim site adini aynisini oda belcikada uyguladi ben 21 haziran 2007 de oda tam 1 hafta sonra ciddi anlamda biraktik(esim gunde 3-5 iciyordu) ve ben 21 temmuz 2007 de belcikaya geldim artik mp3 dinlemiyorum beynimden bellegimden silindi burada cok zor gunler gecirdim uyum sorunu dil sorunu vs vs bu durumda baslamadimki artik asla baslicama en ufak ihtimal bile vermiyorum ve o illetden kurtulali 7 ayi buraya geleli 6 ayi geride biraktim bu arada gecen 21 araliktada turkiyeye ilk ziyaretimi yaptim 18 gunluk buda beni dahada mutlu etti ailemi gormek :) herkes halaa sigara icmedigime sasirdim cildimdeki huzuru mutlulugu guzelligi parlakligi farketti en onemlisi bebek yapma cesaretimizin var artik ama yinede 1 yili doldurmadan istemiyoruz kanimiz dahada temizlensin bebegim olursa eger Allah izin verirse ilk isim bana burada yardimci olan arkadaslar icin ne kadar saglikli oldugun gormeleri icin resmini yollarim hersey nasip kismet.Sonuc su arkadaslar irade,guc ve istek.sevgiler herkese basarilar dilerim.