Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22-03-2009, 07:17 PM   #2 (permalink)
keskin38
Üsteğmen

keskin38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,355
246 Mesajinıza toplam 1,629 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
keskin38 is a splendid one to beholdkeskin38 is a splendid one to beholdkeskin38 is a splendid one to beholdkeskin38 is a splendid one to beholdkeskin38 is a splendid one to beholdkeskin38 is a splendid one to beholdkeskin38 is a splendid one to behold

Hıımmm...

Ben de bugun acayip bir ruya gördüm. İlçe milli eğitimden sube müdürü okula geliyor. Masamın üzerinde bugun fen ve teknolojı dersınden sınav yapacagım notunu goruyor..."Eee öğretmen hanım hadi yapın sınavı" diyor. Ama ben daha sınav sorularını hazırlamamısım. Hemen odama geliyorum alel acele soru hazırlamaya calısıyorum. Ama yok beceremıyorum. Yanında bırı daha gelmiş bana flash dısk verıyor "burda var bır ornek bunu cıkarın" dıyor. Bakıyorum ama benım daha ıslemedıgım unıtelerle alakalı sorular goruyorum. Aslında ben unıte olarak gerıdeymısım. Olmam gereken konuda degılmısım. Kem küm ediyorum. "Birleştirilmiş sınıf okuttugum ıcın henuz o kadar ılerleyemedım" diyorum utancla...Aay sabah uyandıgımda gerısı de aklımdaydı ama unuttum yınee...

Şimdi bu rüya acaba bana unıtelerın ıslenıs süresiyle alakalı mesaj mı verıyor? Gercekten de bazı derslerde gerıyız ama fen teknolojı dersınde sıkıntı yok. Ya da yakın zamanda teftişe gelecekler acaba yapmam gereken ama erteledıgım bırseyler mi var ?... Ne ola ki bu mesaj
DAHA İYİ
hissediyorum :)
keskin38 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla