Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20-01-2008, 11:34 PM   #2 (permalink)
YAZGÜLÜ_81
Yüzbaşı

Tesekkür: 0
160 Mesajinıza toplam 443 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
YAZGÜLÜ_81 is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: sivilcelerin yarattığı psikolojik çöküntü hali

Merhaba , öncelikle aramıza hoşgeldin diyorum,
ben de sivilcelerden dolayı rahatsızlık duyan bir insanım artık insandım diyebilirim çünkü çaresi var elbette bunların,kendi kendine olumlamalarda bulunabilirsin mükemmel bir cilde sahip olabilmek için, bilinçaltın kendi iyileştirme gücünü kullanıcaktır, gerçekten işe yarıyor, yaz aylarında çalışmıyorken ayna karşısında kendi kendime mükemmel bir cilde dair olumlamalarda bulunurdum ve o süre içinde hiç sivilce çıkmamıştı, fakat çalışmaya başladım tabii eskisi kadar bol vaktim yok bıraktım olumlamaları falan ve tek tek çıkan sinir bozucu sivilcelerime kökten bir çözüm bulmaya karar verdim ve iyi bir cildiyeciye gittim, problemin içten kesilmesi gerektiği için kuvvetli bir ilaç yazdı yan etkileri olan bir ilaç 3 aydır sabırla kullanıyorum ve sivilcelerim hiç çıkmıyor nerdeyse ve cildim gerçekten çok güzelleşti , sen de en iyisi iyi bir cilt doktoruna görün ve kararlı bir şekilde tedavi uygula bak göreceksin azmin sonundaki başarını ,çok da aklına takma bu sivilce olayını,
sevgiler