Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22-03-2009, 05:52 PM   #19 (permalink)
keskin38
Üsteğmen

keskin38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,355
246 Mesajinıza toplam 1,629 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
keskin38 is a splendid one to beholdkeskin38 is a splendid one to beholdkeskin38 is a splendid one to beholdkeskin38 is a splendid one to beholdkeskin38 is a splendid one to beholdkeskin38 is a splendid one to beholdkeskin38 is a splendid one to behold

Tşkr ederim cemboli. Elbette kötü şeyler yasadık yasayacagız da. Senin de dediğin gibi önemli olan bunlardan ders cıkarabılmek ve aldıgımız dersler dogrultusunda aynı hataları tekrarlamamaya calısmak.

Ben önerildiği gibi 2 hafta boyunca ego ve sucluluk telkınlerını dınledım. Ney, new age ve sanat muzıgı versıyonlarını aldım listeme. Bir ego, bir sucluluk her versıyonu sırasıyla koydum. 2 haftadan sonra kendıne guven, baskalarının dusuncelerini önemseme, erteleme telkinlerini de degısık versıyonları ıle ekledım lısteme. Gun ıcınde 7-8 saat, geceleri de sabaha kadar dınledım. Ayrıca uyurken zinde uyanma telkinini de ekledim listeme. Bırkac gundur sosyallık artırıcı telkını de dinliyorum. Ayrıca sıtede okudugum olumlamaları ajandama yazdım. Hepsini yapamasam da uyurken mutlaka " Sabah 7.45 de uyanmayı seciyorum. Bunu ve daha ıyısını kabul edıyorum........." olumlamasını ve sabah uyandıgımda " Bugun cok guzel bir gun. Mutluyum, huzurluyum, sevgi doluyum. " olumlamasını yapıyorum. Denemeye basladıgımdan beri işe yarıyorlar. Hatta bunu ve daha ıyısını dedıgım ıcın olsa gerek sabahları 7.45 den once uyanıyorum
Bilgisayarımın kenarına da küçük kagıtlara " Her gecen gün her acıdan kendımı daha iyi hissediyorum" " Nasıl daha iyi hizmet edebilirim?" ve sevgili Pamuk' un signaturunde yazan " Bugun öfkelenme ve endişelenme. Bugun şükran dolu ol ve alçakgönüllü davran. Bugün işini özenle yap. Bugün var olan herşeye karşı nazik ve sevecen ol" yazısını yazıp yapıştırdım. Ajandama yazdıklarımı da okuyorum zaman zaman.

Ben düşüncenin gücüne inanıyorum. En büyük etken bu olsa gerek. Gerçekten inanınca gerçek oluyor. İnanmayıp da "Bakalım ne olacak? Acaba işe yarar mı?" dediğimde işe yaramayacagına da inanıyorum. Düşüncenin önüne blokaj koymamaya çalışıyorum. İnanıyorum ve serbest bırakıyorum.

Elbette hergün, sahip olduklarım için inancım doğrultusunda şükretmeyi de ihmal etmiyorum. Güzel şeylerin beni beklediğine hatta yola çıktıklarına inanıyorum. Kapım açık, ne zaman hazır olurlarsa gelebilirler :)

Sevgiler ...

Alıntı:
cemboli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
günlüğün hayırlı olsun keskin38 inşallah beraber çıktığımız bu güzel yolda kazasız belasız ilerleriz hayattta tabi ki kötü şeyler olacak ama önemli olan bunlardan ders çıkarabilmek içimden geldi yazim dedim bir de listende hangi telkinler var ve ne gibi etkilerini gördün benimle paylaşırsan çok mutlu olurum bana da yol göstermiş olursun.ben şuan ego suçluluk bir de kendine güven dinliyorum.birde aşık oldum acaba hangi telkin en çok işe yarar diye merak ediyorum.inşallah beni reddetmez dua edin bana da lütffenn!!!.:D
DAHA İYİ
hissediyorum :)
keskin38 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla