Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22-03-2009, 05:04 PM   #5 (permalink)
banu
Üsteğmen

banu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,531
181 Mesajinıza toplam 1,120 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
banu is a name known to allbanu is a name known to allbanu is a name known to allbanu is a name known to allbanu is a name known to allbanu is a name known to all

Alıntı:
üç_gömlek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
mesajı paylaştığın için teşekkürler.diğer boyuttaki ikizimle karşılaştım.senin mesajında da söyleyince onaylamak istedim.diğer boyuttan bizim dengeye gelebilmemiz için karşılaşıyoruz.karşılaştığınızda müthiş bi çekim deneyimliyosunuz.tarif edilmez yaşamadan anlaşılmıyor bu çekimin gücü.dışardan bakanlar kız erkek ilişkisi gibi sansalar da olay çok farklı boyutlarda aslında.bildiğimiz kız erkek ilişkisi değil ondan çok öte bişey.bi de ilk karşılaştığınız anda önceden hiç karşılaşmadığınız halde sanki daha önce bi yerlerde görmüşsünüz gibi hissederek başlamıştı.
ilginç bir deneyim yaşamışsın.bu dünyadan, diğer boyuta geçmeden önce deneyimlemek isterdim, ama belli bir düzeye ulaşmak gerekiyor bunun farkındalığında olmak için, o da ayrı...farkındalıklarının artması dilekleriyle...sevgiler...
banu isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla