Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18-01-2008, 03:38 PM   #9 (permalink)
defduru
Üsteğmen

Tesekkür: 31
58 Mesajinıza toplam 318 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
defduru is a splendid one to beholddefduru is a splendid one to beholddefduru is a splendid one to beholddefduru is a splendid one to beholddefduru is a splendid one to beholddefduru is a splendid one to beholddefduru is a splendid one to behold
Standart Ynt: Defduru'nun Güncesi

Icimizdeki Tanri'dan

Mutlak bir huzur icinde ol. Anlayisinin otesinde olani anlayabilmek icin strese girme. Sana birseyi bildirmek istedigim zaman bu hic
caba sarfetmeden olacak ve gercegin isigini senin uzerine birakacagim. O sana aciklanacak ve senin icinde de onun anlami
hakkinda hicbir suphe kalmayacak. Yasam icin cabaya gerek yok dedigimde iste tam da bunu kastediyorum. Yasamda stres ve caba
gerektiren pek cok sey var. Yasaminda surekli cabalarsan ve asiri stres icinde olursan nasil huzur icinde olmayi bekleyebilirsin ki?
Birak Benim, tum anlayislarin da otesindeki huzurum icini kaplasin ve kucaklasin cunku sen huzur icinde oldugun zaman bu huzuru
disariya da yansitirsin ve karsilastigin tum ruhlar bu huzurunu hissederler. Hicbirseyin seni rahatsiz etmesine ve seni strese
sokmasina izin verme. Sadece bil ki hersey Benim elimdedir ve tum olan daima en iyisidir, en iyisi... O yuzden yuregini sevgi, dua ve
sukran duygusu kaplasin ve canlandirsin; ve bugune huzurla devam et.

Herşey için şükürler olsun.......

Minik dokunuşlar devam ediyor ve ben iyiyim..................

Sevgiyle paylaşıyorum......