Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17-01-2008, 04:37 PM   #6 (permalink)
defduru
Üsteğmen

Tesekkür: 31
58 Mesajinıza toplam 318 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
defduru is a splendid one to beholddefduru is a splendid one to beholddefduru is a splendid one to beholddefduru is a splendid one to beholddefduru is a splendid one to beholddefduru is a splendid one to beholddefduru is a splendid one to behold
Standart Ynt: Defduru'nun Güncesi

Icimizdeki Tanri'dan

Yasamin kargasa icindeyken kendi kendinden memnun olmayip, icine dönerek, icinden gelecek rehberlik ve yönlendirmeyi bekle;
disaridan da gelecek yardimi kabul etmek icin istekli ol. Bazi zamanlar vardir ki Kanallarimi bir durumun uzerine isik tutmak uzere
yardim etmek amaciyla kullanirim, özellikle de durumda kör noktalar varsa ve durumu net goremeyecek kadar duruma fazlasiyla yakinsan.
Öyle zamanlarda disaridan gelen yardimi kabul etmeye istekli ol;ancak bu, her cözume ihtiyac duydugun sorunun icin birine koşacaksin
anlamina gelmez. Senin kendi ayaklarin uzerinde durmayi ve gerektiginde kendin icin care dusunup, kendi icinden gelecek cözumu
aramayi ogrenmen cok önemlidir. Kendi kendine halledebilecegin bir sey icin baskasina dayanip, ruhsal olarak tembel olmaman gerekiyor.
Sukunet icinde olmak ve ice donup cözume ulasmak icin sabir ve zaman gerekir; ve onu uygulamaya koymadan da ruhsal olarak olgunlasmayi bekleyemezsin.

Sizlerle paylaşmak istedim............

Çok yakın bir arkadaşım gönderiyor. Bana iyi geliyor. Umarım sizlerde payınıza düşeni alıyorsunuzdur.......

Burada olmaktan çok mutluyum......