Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15-01-2008, 05:34 PM   #9 (permalink)
neseli
Çevirmen

Tesekkür: 0
26 Mesajinıza toplam 99 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
neseli is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: KAÇ GÜN DİNLEDİKTEN SONRA BU ETKİYİ HİSSETTİNİZ??

Hüseyin Bey Merhaba,

Sizi biraz gergin gördüm kendinizin 2 sene de 100ün üzerinde kitap okumanıza rağmen(ve sanırım beklediğiniz yönde bir gelişme sağlamadığını düşünüyorsunuz) nasıl olurda insanların bir mp3 dinleyerek yaşamlarını değiştirmiş olmalarına sinirlenerek şaşırdığınızı farkettim.Siteyi incelediniz mi yani bu tekniğin ne olduğunu biliyor musunuz yoksa sadece üyelerin msjlarına göre mi bu msjı yazdınız bilmiyorum ama size bir link vermek istiyorum zaten Atakan Bey'de size gerekli açıklamaları yapacaktır.http://www.hayatimdegisti.com/portal...=350&Itemid=60 burada ritmotrans nedir ve nasıl işler anlatılmıştır.
ve bildiğiniz gibi her insanda farklı şekilde tepkiler ve gelişmeler olabilir ki bu tür cevaplarda hemen her başlık da söylenmiştir..Ben bir sefer de değişebilirim bir başkası bir ay dinlemeyle değişir kimisiyse böyle bir şeyin saçmalık olduğunu düşünür.
Köyden şehre çıkmak istemeyiz yeni bir hayat vardır orada ve gerideyse kurulu bir düzen..İyi ya da kötü yeninin ne getireceği bilinmediğinden eskisi kötü de olsa katlanılır çoğu zaman..ve bunlar zamanla kalıplara duvarlara dönüşür ve yıkılması kolay olmayabilir...Tekrar görüşmek üzere.
neseli isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla