Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13-01-2008, 12:56 AM   #24 (permalink)
hülyaa
Yüzbaşı

Tesekkür: 29
190 Mesajinıza toplam 493 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hülyaa has a spectacular aura abouthülyaa has a spectacular aura abouthülyaa has a spectacular aura about
Standart Ynt: 27 Ocak Pazar 13.00 Taksim Akm önü kedili istanbul buluşması

sizlerle olmayı bende çok isterdim ama bu şimdilik imkansız tabii..şanslısınız yahu..kıskançlık bulaştı bana shamandan..aha da kıskandım işte..bari bir resim falan çekinin..ayy ne bileyim ne konuştunuz ne yaptınız?hepsini ayrıntılarıyla öğrenmek istiyoruz..istiyoruz diyorum,eminim herkez istiyordur...
öyle buluşup buluşup konuştuklarınızı kendinize saklamak yok..sizlere büyük bir görev düşüyor şimdi..sitemizde bir sürü üye var..hepimizin bir araya gelmesi şimdilik olanaksız tabii. eee ne olcak?bu durumda buluşmayı gerçekleştiren üyeler bize aktarım yapcak ki bizde çaaat diye çatlamayalım..yaşadığınız mutluluğu bizle paylaşmalısınız..bak yapmazsanız acil mahkeme kurar hakkınızda soruşturma açarım ona göre...sitemizde benle birlikte bunu yapabilecek üyeler çok nasılsa..