Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17-02-2007, 11:45 PM   #65 (permalink)
murat
Üsteğmen

Tesekkür: 0
91 Mesajinıza toplam 194 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
murat is an unknown quantity at this point
Standart Sizce sigarayı bırakmak istiyor muyum?

Bozmadım ama birde bana sorun o anı hatta yaşamak lazım.Acil sigara krizi mesajımı yazarken babamın sigara paketi tam karşımda duruyordu manyetolu çakmakta paketin yanında.Gözlerim bu ikisindeyken yazdım o mesajı bir daha yaşamak istemiyorum bu durumu.yemin ediyorum hatta wallahi billahi hayatimdeğişti.com ve sizler olmasaydınız Lerzan hanım, Atakan abi desteğinden ve acil yardımından mahrum olsaydım sigara bırak telkininin verdiği güç olmasaydı ve tek başıma bırakıyor olsaydım tek ihtimalle ve kesinlikle o anda bu oruca son vermiştim ve şu anda 4. sigaramı içiyor olacaktım.(çekim yasasının etkisi var sanırım bu bölümde)
Birde şunu düşündüm çevremdeki tanıdıklara söyledim sigarayı bırakacağımı.İlk başta sanki dalga geçiyorlardı ama özellikle bu gün sigarasız 4.günümüz hala hiç sigara içmediğimi duyunca bana gülen adamların renkleri değişti resmen .Acayip oldu adamlar ellerindeki sigarayla.Bir çeşit ego tatmini oldu bu benim için.
Lerzan hanım o amcaya/teyzeye bende maşallah dedim gitti Allah uzun ömürler nasip etsin onada bizlerede en önemlisi Atakan beyede...
murat isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla